Poznaj nasz zespół

Łukasz Wlazłowski

Właściciel, człowiek wielu talentów. W Royal Eyes odpowiedzialny nie tylko za jakość w dążeniu do zagwarantowania najwyższych standardów usług oraz obsługi klienta, ale również za dostępność najpiękniejszych modeli opraw z rynku światowego. Mając na uwadze zmieniający się rynek, osobiście bierze udział w najbardziej liczących się targach optycznych w Europie oraz targach rynku polskiego, gdzie wciąż poszerza swoją wiedzę jak również wyszukuje dla Państwa nowe marki.

Katarzyna Burczyk-Wlazłowska

Pełna energii miłośniczka dobrego stylu, inicjatorka mody okularowej w Galerii Optyki Royal Eyes oraz perfekcjonistka w każdym calu. Kreowanie wewnętrznego wizerunku salonu należy do niej. Z zawodu pedagog, logopeda, ale również dyplomowany optyk. Pasją okularową zaraził ją mąż. Od tej pory wspólnie wyjeżdżają na targi optyczne, gdzie poznaje największe trendy w modzie okularowej. W między czasie ukończyła dwustopniowy kurs Stylisty Opraw Okularowych u Mistrza Polski Makijażu i Stylisty – Olafa Tabaczyńskiego. Dla niej okulary, to wyrafinowany dodatek do każdej stylizacji zaraz po ubiorze, jak i po makijażu. Zasada profesjonalnego doboru opraw, to gwarancja piękna oraz dobrego i komfortowego widzenia.

Aleksandra Wlazłowska

Manager Salonu, z wykształcenia magister pedagogiki i optyk dyplomowany. Ukończyła dwustopniowy kurs Stylisty Opraw Okularowych u Mistrza Polski Makijażu i Stylisty – Olafa Tabaczyńskiego. W Royal Eyes kobieta od zadań specjalnych. Pomoże Państwu wybrać odpowiednie szkła okularowe, które najlepiej odpowiedzą na Państwa potrzeby. Dzięki niej mogą Państwo nieustannie cieszyć się najwyższą jakością produktów i usług. Codzienną pracę z klientem traktuje jako wyzwania, które z przyjemnością podejmuje.

Hanna Kusiak

Doradca klienta, miłośniczka mody okularowej. Ceni sobie indywidualne podejście do klienta oraz uważnie słucha ich potrzeb. Hania dobierze Państwu oprawy, które idealnie będą pasować do kształtu twarzy, ale również dodadzą charakteru i stylu. Profesjonalnie dopasuje soczewki okularowe do indywidualnych potrzeb, tak aby w pełni spełniały Państwa oczekiwania.

Autoryzowany salon

Galeria Royal Eyes jest jedynym na terenie Gliwic autoryzowanym salonem takich marek jak: Christian Dior, Givenchy, Fendi, Jimmy Choo, Chloe, Dolce & Gabbana, Victoria Beckham, David Beckham, Marc Jacobs, Pierre Cardin, Versace, Ana Hickmann, Hugo Boss, Hackett, Maje, Tommy Hilfiger, William Morris, Sandro, Max Mara, Joop, Jaguar, Davidoff, Ted Baker.

Galeria Optyki Royal Eyes współpracuje z liderami na rynku optycznym w zakresie szkieł okularowych takimi jak: Essilor, Hoya i Seiko.

Zobacz jak pracujemy

Galeria Optyki RoyalEyes oferuje:

  • duży wybór opraw i okularów przeciwsłonecznych,
  • bezpłatne komputerowe badanie wzroku,
  • indywidualny dobór opraw przez stylistkę,
  • indywidualny dobór szkieł dostosowany do potrzeb klienta,
  • szybką realizację zleceń,
  • gotowe okulary już w 15 minut,
  • szybką naprawę i serwis,
  • wykwalifikowaną kadrę.